Gorica i Dinamo podijelili su bodove u 21. kolu Prve HNL za juniore. Utakmica protiv vodeće momčadi na tablici završila je bez golova.
– Moramo biti zadovoljni jer smo pokazali da možemo igrati i s najkvalitetnijim sastavima u Hrvatskoj, što Dinamo svakako jest. Čestitam svim svojim igračima na trudu koji su uložili i rezultatu koji smo ostvarili – rekao je trener Sven Raić nakon remija.
Gorica – Dinamo 0:0.
Velika Gorica. Gradski stadion. Sudac: Goran Pečarić (Zagreb). Pomoćnici: Ivan Mihalj (Velika Gorica) i Dario Kolarević (Zagreb).
Gorica je igrala u sastavu: Dalipagić – Houdek, Cruce, Matković, Sim (Brandić od 52.) – Quni (Gašparić od 76.), Skrbin (Ćurić od 83.) – Brlek, Vujičić (Frković od 46.), Kulenović (Carl od 76.) – Janušić (Ciprić od 52.).
Sada slijedi reprezentativna stanka nakon koje Goricu očekuje gostovanje u Dugopolju, 2. travnja.










