Gorica će u četvrtfinalu Hrvatskog nogometnog kupa igrati s boljim iz ogleda Zagreb – Hajduk (24. veljače), odlučeno je današnjim izvlačenjem parova u prostorijama HNS-a. Susret će se odigrati na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici, a predviđeni datum odigravanja je 3. ožujka sljedeće godine.
Gorica i Hajduk susreli su se u Kupu i prošle sezone, također u Velikoj Gorici. Igrala se osmina finala u kojoj je naša momčad svladala goste s rezultatom 2-1.
Svi parovi:
U ostalim četvrtfinalnim susretima sastat će se pobjednik dvoboja osmine finala Oriolik – Rudar i pobjednik dvoboja osmine finala Šibenik – Istra 1961, Dinamo i pobjednik dvoboja osmine finala GOŠK Dubrovnik 1919 – Slaven Belupo, te Osijek i Rijeka.




